Regionalny Specjalista ds. Sprzedaży AH (Zespół Zwierzęta Towarzyszące)

O Nas:

Boehringer Ingelheim jest jedną z 20 wiodących firm farmaceutycznych na świecie. Działamy globalnie za pośrednictwem 146 podmiotów. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 26 lat. Prowadzimy działalność (sprzedaż i dystrybucję leków) w dwóch liniach biznesowych: (leki dla ludzi oraz leki dla zwierząt)

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Umowa na zastępstwo

Teren pracy: woj. zachodniopomorskie oraz część woj. lubuskiego i część woj. wielkopolskiego

Główne obowiązki:

  • prezentowanie oferty oraz sprzedaż produktów firmy, w tym negocjacje warunków zawieranych transakcji
  • wspieranie merytoryczne klientów w zakresie oferowanych produktów oraz usług
  • budowanie i utrzymywanie relacji z aktualnym klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • prowadzenie bazy danych klientów, analiza rynku, monitorowanie działań konkurencji
  • wdrażanie i realizacja przygotowanych aktywności marketingowych
  • przygotowywanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym - mile widziane
  • umiejętność nawiązywania relacji, znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • gotowość do podróży służbowych w ramach swojego terenu oraz sporadycznie do siedziby firmy  w Warszawie lub na wewnętrzne spotkania służbowe na terenie kraju
  • komunikatywna lub wyższa znajomość języka angielskiego
  • otwartość na zmiany, chęć samorozwoju, asertywność, energia i wysoka etyka pracy

Oferujemy:

  • samodzielną, pełną wyzwań pracę w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej
  • zatrudnienie przez NDG Medical Sales Force z pracą w Boehringer Ingelheim
  • rynkowe warunki zatrudnienia
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop i iPad
  • możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego w stabilnej organizacji