Szerszámkészítő/Forgácsoló

Operations Cegled, Hungary

Description

A Xylem a világ vezető globális víztechnológiai társasága, mely szivattyúzás és vízkezelés területén nyújt termékeket ügyfeleinek. A társaság a világ 150 országában rendelkezik erős és hosszú távú vevőkapcsolatokkal, sikerességünkhöz 16.000 alkalmazott járul hozzá. A cégcsoporthoz több, mint 40 márka kapcsolódik, melyek kis kivétellel piacvezetői adott szegmensüknek.
Jelentkezz hozzánk Ceglédre és Oldjuk meg együtt a vízügyeket

A XYLEM Water Systems Hungary Kft. új munkatársakat keres ceglédi telephelyére a következő pozícióba:
SZERSZÁMKÉSZÍTŐ/FORGÁCSOLÓ
Feladatok
  • Műszaki dokumentáció alapján szerszámokat, készülékeket készít, átalakít, javít.
  • A szerszámokat, rábízott gépeket a TPM alapján tartja karban.
  • Gépi, kézi forgácsolást végez.
  • A rendszeresített dokumentációkat és okmányokat előírásszerűen és naprakészen vezeti.
  • Egyéb karbantartásokhoz kapcsolódó feladatokat elvégzi.

Elvárások

  • Szerszámkészítő, forgácsoló végzettség, szakmunkásképző vagy szakközépiskola
  • Kisgépek és célszerszámok (marógép, eszterga, síkköszörű, stb.) használatának ismerete
  • Legalább 5 éves forgácsolás területén szerzett tapasztalat
  • Legalább 3 éves szerszámkarbantartás területén szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajzok ismerete, rajzolvasási és értelmezési képesség
  • Térlátás
  • Anyagismeret (fémek, műanyagok)
  • Alkalmazkodó képesség
  • Terhelhetőség
  • Monotonitás tűrés
  • Önállóság, precizitás
  • Nyitottság a folyamatos fejlődésre

Előnyök:

  • Technikusi végzettség
  • Gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Szerszámok hőkezelésében szerzett jártasság

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Béren kívüli juttatások
  • Munkába járás támogatása
  • Sportolási támogatás (Pulzus szabadidő központ, városi uszoda)
  • Csapatépítő rendezvények
  • Kétműszakos munkarend

Munkavégzés helye: 2700 Cegléd Külső-Kátai út 41.